Futbol Haberler – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Ali Kızıltuğ’un ‘Nalına da Vur’ eserinin düzenlemesi Hakan Sunul tarafından yapıldı

Ali Kızıltuğ’a ilişkin olan ‘Nalına da Vur’ yapıtının düzenlemesini Hakan Sunul yaptı. Yudum, gençlerin türkü dinlemediği klişesine katılmadığını belirterek, ‘Nalına da Vur’ türküsünü yeni düzenlemelerle gençlere sunacaklarını söyledi. Müziğin klibi Faysal Tokmak tarafından çekildi.

Ali Kızıltuğ’un ‘Nalına da Vur’ eserinin düzenlemesi Hakan Sunul tarafından yapıldı
09 Ağustos 2023 - 1:24

Sözü ve Müziği türkülere büyük emek vermiş ve 2017 yılında yitirdiğimiz Ali Kızıltuğ’a ilişkin olan “Nalına da Vur” yapıtının düzenlemesini Hakan Sunul yaptı.

“Geçtiğimiz yaz büyük hürmet duyduğum Mahzuni Baba’nın “Ağla Gözüm Ağla” türküsünde denediğimiz yeni düzenleme çok beğenildiği için bu yazda “Nalına da Vur” türküsünü tıpkı üslup düzenleme ile müzik severlerle buluşturdum” diyen Yudum, gençler türkü dinlemiyor klişesine de katılmadığını tabir ederek “Bakın geçen yaz nasıl “Ağla Gözüm Ağla” gençlerin dilindeydiyse, şimdide “Nalına da Vur” birebirini yaşayacak. Gençler türkü dinliyor, kâfi ki biz onlara yeni düzenlemelerle türküleri sunalım”

Avrupa Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini alacak olan “Nalına da Vur” yapıtının klipini Faysal Tokmak çekti.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2022 - FUTBOL HABERLER