Futbol Haberler – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Bayburt Belediyesi Muharrem Ayı ve Aşure Günü’nde Vatandaşlara Aşure İkramında Bulundu

Bayburt Belediyesi, Muharrem ayı ve Aşure günü münasebetiyle vatandaşlara aşure ikramında bulundu. Belediye Lideri Kararı Pekmezci, öğlen namazının akabinde belediye hizmet binası önünde kurulan standa geçerek vatandaşlara aşure ikram etti. Lider Pekmezci, Aşure Günü’nün birlik ve beraberliğe vesile olmasını dileyerek, Muharrem ayının hemşehrilerimize ve tüm vatandaşlara huzur ve rahmet getirmesini temenni etti. Bayburt Belediyesi olarak her yıl klâsik hale getirilen aşure aktifliğiyle birlik, dayanışma ve paylaşma hislerinin kıymetine dikkat çekmek istediklerini belirtti.

Bayburt Belediyesi Muharrem Ayı ve Aşure Günü’nde Vatandaşlara Aşure İkramında Bulundu
01 Ağustos 2023 - 6:06

Bayburt Belediyesince Muharrem ayı ve Aşure günü hasebiyle vatandaşlara aşure ikramında bulundu.

Öğle namazının akabinde belediye hizmet binası önünde kurulan standa geçen Belediye Lideri Kararı Pekmezci, vatandaşlara aşure ikram etti.

Aşure Günü’nün birlik ve beraberliğe vesile olmasını dileyen Lider Pekmezci yaptığı açıklamada, “Aşure Günü paylaşmanın, kardeşliğin ve dayanışmanın günüdür. İdrak ettiğimiz Muharrem ayı ve Aşure Günü’nün hemşehrilerimize tüm vatandaşlarımıza huzur ve rahmet getirmesini dilerim. Milletimiz, asırlardır sürdürdüğü gelenekle birbirinden farklı tatları tıpkı kazanda kaynatıp, aşure aşı yapmaya, birlikte yaşamanın sembolünü tadarken muhabbeti paylaşmaya devam etmektedir. Bayburt Belediyesi olarak her yıl klasik hale getirdiğimiz aşure aktifliğini bu yıl da devam ettirerek hem Muharrem ayının, hem de birlik, dayanışma ve paylaşma hislerinin ehemmiyetine dikkat çekmek istedik.” sözlerini kullandı.

Vatandaşların ağır ilgi gösterdiği aktiflikte Lider Yardımcısı Süreyya Türkmenli de hazır bulundu. – BAYBURT

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2022 - FUTBOL HABERLER