Futbol Haberler – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

CHP Milletvekili Mustafa Sarıgül, CHP içindeki değişim tartışmalarına tepki gösterdi

CHP Erzincan Milletvekili Mustafa Sarıgül, katıldığı bir programda CHP içindeki değişim tartışmalarına reaksiyon gösterdi. Sarıgül, İBB Lideri Ekrem İmamoğlu’na yönelik tenkitlerde bulunarak, yalnızca İstanbul’da siyaset yapmanın kâfi olmadığını belirtti. Ayrıyeten, CHP’nin güçlü olduğu bölgeler dışında da misyon yapmanın değerine vurgu yaptı.

CHP Milletvekili Mustafa Sarıgül, CHP içindeki değişim tartışmalarına tepki gösterdi
03 Ağustos 2023 - 7:36

CHP Erzincan Milletvekili Mustafa Sarıgül, katıldığı bir programda CHP içindeki “değişim” tartışmalarına reaksiyon gösterdi. CHP başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu destekleyen Sarıgül, değişim fitilini yakan İBB Lideri Ekrem İmamoğlu’na yönelik “Siz Batman’da, Yozgat’ta, Nevşehir’de, Rize’de kaç sefer vazife yaptınız? Yalnızca CHP’nin güçlü olduğu İstanbul’da siyaset yapmakla siyaset olmuyor. Gel bakalım aslan modülü, Erzincan’a gel de bir selam ver bakalım nasıl oluyor bu işler? Bulunduğun makamlarda, koltuklarda konuşmak kolay.” tabirlerini kullandı.

“SİZİN HİÇ Mİ KABAHATİNİZ YOK?”

Sarıgül gündem yaratan konuşmasında şunları söyledi: “Bugün değişim isteyen hoş kardeşlerim, aslan kesimleri, yiğitler siz esasen o işin başındaydınız. Benim üzere yalnızca Erzincan’a mahkum olmadınız. Genel liderimiz her türlü önünüzü açtı, siz esasen bu çalışmaları yaptınız. Orada bir kayıp varsa, kaybın baş sorumlusu sizsiniz kardeşim. Muvaffakiyet ‘lider-kadro-proje’den geçiyor. Önder çalışıyor, önderin takımı olarak siz ne yaptınız? Bu çalışmalarda hiç mi kabahatiniz yok?

“OTURDUĞUN KOLTUKTA KONUŞMAK KOLAY”

Siz Batman’da, Silopi’de, Yozgat’ta, Nevşehir’de, Rize’de, Trabzon’da kaç sefer misyon yaptınız, oralara gittiniz? Bu soruları kendinize sorun. Yalnızca CHP’nin güçlü olduğu İstanbul’da siyaset yapmakla siyaset olmuyor. Gel bakalım aslan modülü, Erzincan’a gel de bir selam ver bakalım nasıl oluyor bu işler? Bulunduğun makamlarda, koltuklarda konuşmak kolay.”

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2022 - FUTBOL HABERLER