Site icon Futbol Haberler – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Genç horozlar yeni sezona iddialı hazırlanıyor

– Genç horozlar yeni döneme argümanlı hazırlanıyor

Yeni dönemde TFF Seçkin B Ligi’nde uğraş edecek olan Denizlispor U17 Kadrosu, yeni dönem hazırlıklarına sürat kesmeden devam ediyor.

Denizlispor U17 Ekibi, yeni dönem hazırlıklarına sürat kesmeden devam ediyor. 2023-2024 döneminde U17 Seçkin B Ligi’nde çaba edecek olan Denizlispor, çalışmalarını Teknik Sorumlu Hüseyin Ateş nezaretinde Doğan Demirci Alanı’nda sürdürüyor. Genç horozlarda maksat, uygun bir hazırlık süreci sonrası ligde şampiyon olmak. Hazırlık sürecini kıymetlendiren yeşil-siyahlı ekibin teknik sorumlusu Hüseyin Ateş, idmanların çok âlâ geçtiğine dikkat çekerek, “Yeni dönem hazırlıklarımız pek düzgün gidiyor. Geçen yılki U15 ile U16 kadrosunu birleştirerek U17 ekibi yaptık. Bu sebeple güzel bir futbolcu takımımız meydana geldi. Hem çocukların performansından hem de yapılan çalışmalardan pek mutluyuz. İdmanlar çok verimli geçiyor. Hava sıcak o nedenle idmanları sabaha çektik” dedi.

“U17 Ligi artık performansa dayalı

U17 liginin şiddetli bir lig olduğuna vurgu yapan Ateş, “Gelecek hafta çift idmanlara geçeceğiz. İnşallah sakatlık olmadan bu hazırlık periyodunu en âlâ formda geçirip yeni döneme başlarız. Önümüzdeki hafta artık hazırlık maçlarına da başlayacağız U17 Ligi artık performansa dayalı. Seçkin B Ligi’nde oynayacağız. Orada şampiyonluk ya da bir üst kümeye çıkma ve küme düşme var. Daha çok gelişim ve performansa dayalı olacak. Futbolcularıma güveniyorum. İnşallah başarılı bir dönem geçiririz” tabirlerini kullandı.

Yavuz Selim Göçenoğlu: “Hedefimiz Harika Lig’e yükselmek”

Azmi ve başarısı ile dikkatleri üzerine çeken yıldız futbolcu Yavuz Selim Göçenoğlu ise, “Çok şükür çalışmalar uygun gidiyor. Gelecek dönem daha uygun bir performans sergileyeceğiz. Gayemiz Üstün Lig’e yükselmek. Grup arkadaşlarımla birlikte vakit ve yer gözetmeksizin daima çalışıyoruz. Egzersizler şampiyonlukta değerli bir tesir gösteriyor. Kendimiz daha çok geliştirip, Denizli’yi ve kadromuzu en yeterli formda temsil edeceğiz” formunda konuştu.

Exit mobile version