Futbol Haberler – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

İnegöl’deki fabrika yangınında soğutma çalışmaları devam ediyor

Bursa’nın İnegöl ilçesinde bir fabrikada çıkan ve bitişiğindeki tesislere yayılan yangında soğutma çalışmaları devam ediyor. Yangında etkilenen orman ve mobilya yan sanayi üretimi yapan fabrikada oluşan ziyan tespit ediliyor. Yangına müdahale eden grupların çalışmaları iş makineleriyle sürüyor. Tesislerdeki ziyan ve çalışmalar dron ile görüntülendi. Yangına müdahale sırasında 4 kişi dumandan etkilendi.

İnegöl’deki fabrika yangınında soğutma çalışmaları devam ediyor
02 Ağustos 2023 - 6:15

Bursa’nın İnegöl ilçesinde bir fabrikada çıkan ve bitişiğindeki tesislere yayılan yangında soğutma çalışmaları devam ediyor.

İnegöl Organize Sanayi Bölgesi’nde bir tesiste dün akşam saatlerinde şimdi belirlenemeyen nedenle çıkarak yayılan, havadan ve karadan yapılan müdahaleyle denetim altına alınabilen yangında takımların çalışması iş makineleriyle sürüyor.

Yaklaşık 110 dönümlük alanda 10 civarındaki orman ve mobilya yan sanayi üretimi yapan fabrikada tesirli olan alevlerin yol açtığı ziyana ait tespitler de yapılıyor.

Fabrikaların birtakım kısımlarının yer yer çöktüğü, vakit zaman alevlenmeler görülen alanda soğutma çalışmaları devam ediyor.

Tesislerde oluşan ziyan ve yürütülen çalışmalar dron ile de görüntülendi.

Organize Sanayi Bölgesi’nde tek çatı altında heyeti 10 civarında fabrikada tesirli olan yangına, 2 yangın söndürme uçağı ve 4 helikopterin yanı sıra çok sayıda kara grubuyla müdahale edilmiş, vakit zaman patlamalar meydana gelen tesislerdeki alevlere müdahale sırasında 4 kişi dumandan etkilenmişti.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2022 - FUTBOL HABERLER