Futbol Haberler – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

İsrail Güçleri Batı Şeria’da 15 Yaşındaki Bir Filistinli Çocuğu Öldürdü

İsrail güçleri, işgal altındaki Batı Şeria’da bıçaklı atakta bulunduğu savıyla 15 yaşındaki Filistinli bir çocuğu vurarak öldürdü. Filistin Sıhhat Bakanlığından yapılan açıklamada, İsrail güçlerinin açtığı ateş sonucunda Muhammed Ferid Şevki Ez-Zearir’in hayatını kaybettiği belirtildi. İsrail ordusu ise Es-Semu kavşağında bıçaklı atak teşebbüsünde bulunan bir Filistinlinin öldürüldüğünü duyurmuştu. İsrail güçleri daha evvel de tıpkı argümanla bir Filistinliyi öldürmüştü.

İsrail Güçleri Batı Şeria’da 15 Yaşındaki Bir Filistinli Çocuğu Öldürdü
01 Ağustos 2023 - 21:54

İsrail güçleri işgal altındaki Batı Şeria’da bıçaklı atakta bulunduğu argümanıyla 15 yaşındaki Filistinli bir çocuğu vurarak öldürdü.

Filistin Sıhhat Bakanlığından yapılan yazılı açıklamada, El Halil’in güneyindeki Es-Semu beldesinde İsrail güçlerinin açtığı ateş sonucunda 15 yaşındaki Filistinli Muhammed Ferid Şevki Ez-Zearir’in hayatını kaybettiği belirtildi.

İsrail ordusu toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamada, Es-Semu kavşağında bıçaklı atak teşebbüsünde bulunan bir Filistinlinin öldürüldüğünü duyurmuştu.

Açıklamada, olayda İsrail güçlerinden yaralanan kimse olmadığı kaydedilmişti.

İsrail güçleri bir Filistinliyi daha tıpkı tezle öldürmüştü

İsrail ordusu, bugün El Halil’de bir Filistinlinin daha bıçaklı taarruzda bulunduğu teziyle öldürüldüğünü açıklamıştı.

Ordu, olayın detaylarına ve Filistinli şahsın kimliğine ait detay vermezken, yol kenarında yerde duran ve akında kullanıldığı tez edilen bir bıçağın fotoğrafını paylaşmakla yetinmişti.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2022 - FUTBOL HABERLER