Futbol Haberler – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

İstanbul’da sitede çocukların ses kavgasında saç başa kavga ettiler

Sitede çocuklarının gürültü yaptığını söyleyen bayan, komşusunu saçından tutup yerden yere vurduğu anlar sitenin güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

İstanbul’da sitede çocukların ses kavgasında saç başa kavga ettiler
20 Ağustos 2023 - 9:00


İHA

İstanbul’un Esenyurt ilçesinde bir sitede Ayşe Kara ile komşusu ortasında çocukların gürültü çıkarması sebebiyle toplumsal medyada site kümesinde tartışma yaşandı.

Bir müddet sonra Kara, kümeden komşusuna dışarıda buluşmayı ve orada konuşmaya devam etmek istediğini söyledi.

Bir müddet sonra apartman girişinde Kara’nın komşusu ve eşi buluştu. Kelamlı tartışmaya devam eden taraflar bir anda birbirine girdi.

Saçından tutup sürüklediler

Kara’yı tutarak duvara hakikat iten adam, öbür apartman sakinleri tarafından ayrıldı. Bu defa Kara’yı saçından tutan komşusu yere düşürerek süründürmeye başladı.

Adeta birbirlerine giren iki bayanı, apartman sakinleri zahmetle ayırdı.

O anlar kaydedildi

Olay sonrası Ayşe Kara, darp raporu alarak komşularını polis takımlarına şikayet etti. Yaşanan hengame anı ise sitenin güvenlik kamerasıyla saniye saniye görüntülendi.

“Ben aylardır tahrik ediliyorum”

Yaşadığı darp olayının başlangıcını anlatan Ayşe Kara, şu formda konuştu:

Üst komşum terasında tahta kırıyordu. Sesten rahatsız oldum. Uygulama kümesinden kendilerine yazdım. Daha sonrasında kümede olmadıklarını öğrendim ve komşularımı balkondan uyardım.

Onlarla meselemizi hallettik. Sonrasında karşı blokta oturan komşum bana kümeden yazmaya başladı. ‘Sen de çocuklarını aşağıya indirme’ diye. Lakin aşağı inen yalnızca benim çocuklarım değil.
Yalnızca bu halde bana takmış. Takmasının sebebi ise bir buçuk yıl evvel kocası, çocuk sahiplerine kümeden küfür ve hareket içerikli konuşmasıydı.

Ben de ona ‘Çocuklarla bu biçimde konuşuyorsun. Sana bu saatten sonra ben mi üslup dersi vereceğim’ dedim. Daha sonrasında bana kümeden ileti atmaya başladı. Çocuklarıma hakaretlerde bulundu. Ona ‘Sorunun benim ile gel aşağıya iniyorum çözelim’ dedim.

Aşağıya inip durumu yöneticimizle konuştum. 5 dakika sonra eşi ile birlikte onlar da aşağıya geldi. Eşi ile birlikte üstüme yürüdüler. Ben aylardır tahrik ediliyorum. Bizim sitemizde ses yalıtımı yok diye çocukları aşağıya indirmeyip meskene kapatamayız.

“Çocuklarımı tek başına büyütüyorum”

Olay sonrası şikayetçi olduğunu lisana getiren Kara, şunları söyledi:

Olay sırasında eşi parmak sağlayarak üzerime yürüdü. Bende onu ittim. İtince de oda beni tutup duvara itti. Sonra karısının önüne attım beni. Güvenlik kamerasında görürsünüz, komşular ayırmaya çalışıyor engelliyorlar.

Şikayetçi olup darp raporu aldım. Onlarda şikayetçi olacağını söylediler. Olay 16 Ağustosta oldu. Ben şikayette bulundum. Bunun bir ceza almayacağını biliyorum. Ben ceza almasını istiyorum.

Ben orada tek yaşıyorum. Çocuklarımı tek başına büyütüyorum. Onlar beni tek gördüğü için bunu yaptılar. Bu olağan komşu arbedesi değil. Bu olaylar küçük kızımın gözü önünde oldu.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2022 - FUTBOL HABERLER