Futbol Haberler – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Kanada Başbakanı Justin Trudeau ve eşi Sophie Grégoire Trudeau ayrılık kararı aldı

Kanada Başbakanı Justin Trudeau, 18 yıllık eşi Sophie Grégoire Trudeau ile ayrılma kararı aldıklarını duyurdu. Trudeau, çocuklarının düzgünlüğü için özel hayatlarına hürmet gösterilmesini istedi. Çift, ayrılma mutabakatını imzalamış olsa da halkın karşısına birlikte çıkmaya devam edeceklerini belirtti. Trudeau ve Sophie Grégoire Trudeau, 2005 yılında evlenmiş ve üç çocukları bulunmaktadır. Çift, son yıllarda kamu önünde daha az birlikte görünür olmuştu.

Kanada Başbakanı Justin Trudeau ve eşi Sophie Grégoire Trudeau ayrılık kararı aldı
03 Ağustos 2023 - 0:27

Kanada Başbakanı Justin Trudeau, 18 yıllık eşi Sophie Grégoire Trudeau ile ayrılma kararı aldıklarını açıkladı.

Trudeau yaptığı duyuruda “Sophie ile birlikte açıklamak isteriz ki; yaptığımız manalı ve güç konuşmalar sonrası ayrılma kararı aldık” yazdı.

“Her zamanki üzere birbirine ve birlikte kurduğumuz her şeye derin sevgi ve hürmet duyan, yakın bir aile olarak kalacağız ve yenilerini kuracağız” diyen Trudeau, bu süreçte “çocuklarının düzgünlüğü için” özel hayatlarına hürmet gösterilmesini de istedi.

Çift 2005 yılında Montreal’de evlenmişti ve üç çocukları – Xavier 15, Ella-Grace 14, Hadrien 9 – var.

Trudeau’nun ofisinden yapılan açıklamada ise çiftin ayrılma mutabakatını imzaladığı, fakat halkın karşısına birlikte çıkmaya devam edecekleri belirtildi.

Açıklamada ailenin gelecek hafta birlikte tatilde olacağı da aktarıldı.

51 yaşındaki Trudeau ve 48 yaşındaki eşi Sophie son yıllarda kamu önünde daha seyrek birlikte görünür olmuştu. Çift bu yıl Mart ayında ABD Lideri Joe Biden ve eşi Jill’i Kanada’da ağırlamış, Mayıs ayında da Londra’da İngiltere Hükümdarı 3. Charles’ın taç giyme merasimine katılmıştı.

Justin Trudeau 2015’te birinci kere başbakan seçildiğinde çift Vogue mecmuasına çıkmış ve Sophie Grégoire Trudeau dergiye verdiği röportajda, birlikte çıktıkları birinci yemek sonrası Justin Trudeau’nun kendisine “31 yaşındayım ve 31 yıldır seni bekliyormuşum” dediğini söylemişti.

Sophie Grégoire Trudeau Mayıs 2022’de evlilik yıldönümlerinde Instagram’dan paylaştığı bildiride ise uzun periyodik ilgilerin zorluklarından bahsetmiş, “birlikte güneşli günlerden, fırtınalardan ve bu ikisinin ortasındaki her şeyden geçtik” yazmıştı.

Justin Trudeau da 2014’te yazdığı otobiyografisinde evliliklerinde yaşadıkları zorluklardan bahsetmiş, “Evliliğimiz eksiksiz değil, güçlü iniş çıkışlarımız oldu lakin Sophie hala benim en güzel arkadaşım, eşim ve aşkım. Bazen acıtsa bile birbirimize karşı dürüstüz” yazmıştı.

Çiftin münasebetleri 2003 yılında başlamıştı. Sophie Grégoire Trudeau geçmişte radyo ve televizyon sunuculuğu yapıyordu. Grégoire Trudeau birebir vakitte ruh sıhhati ve yeme bozukluklarıyla ilgili yardım derneklerindeki çalışmalarıyla da biliniyor.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2022 - FUTBOL HABERLER