Futbol Haberler – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Melisa Özmen’in Doğum Günü Kutlaması

Yalıkavak Marina’da gerçekleşen kutlamada Melisa Özmen’in yeni yaşına seçkin isimler katıldı. Ünlü baklavacı İmam Çağdaş tarafından gönderilen özel doğum günü baklavası da kutlamaya renk kattı. Melisa Özmen’in Barbie kıyafetiyle tüm dikkatleri üzerine çektiği kutlama sonrası sosyetik hoş Marmaris’e geçti.

Melisa Özmen’in Doğum Günü Kutlaması
09 Ağustos 2023 - 5:27

Yalıkavak Marina’daki Nusret’te seçkin isimlerin katıldığı kutlamayla yeni yaşına giren Melisa Özmen’i memnun gününde Tülay Özmen, Sema Çelebi, Nursel Arslan Sibel Vatandost Gül Ergi ve müzikçi Kendi yalnız bırakmadı.

Melisa Özmen için hazırlanan 3 katlı görkemli doğum günü pastası kadar Gaziantep’in ünlü baklavacısı İmam Çağdaş tarafından yollanan “Happy Birthday Paris” yazılı özel doğum günü baklavası da kutlamaya renk kattı.

“Yerli Paris Hilton” olarak tanınan Melisa Özmen hoşluğuyla dikkat çekerken partiye katılanlar genç sosyetik için, “Paris değil Barbie” yorumu yaptı ve Barbie akımına gönderme yaptı. Paris Hilton’un giydiği kıyafetin aynısıyla partiye katılan Özmen, bu kıyafetiyle tüm dikkatleri üzerinde topladı.

3 aylık Bodrum tatilinin akabinde doğum günü sonrası Marmaris’e geçen sosyetik hoş, İçmeler’de bulunan denize sıfır kendine ilişkin oteline yerleşti.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2022 - FUTBOL HABERLER