Futbol Haberler – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Sancaktepe’de Muharrem ayında aşure bereketi

Sancaktepe Belediyesi, Muharrem ayı münasebetiyle 10 bin bireye aşure dağıttı. Belediye Lideri Şeyma Döğücü, vatandaşlara aşure dağıtımında bulundu. Aktiflikte toplamda 10 bin kişilik aşure dağıtıldı ve vatandaşlar Lider Döğücü ile hatıra fotoğrafı çekilerek sohbet etti. Belediye Lideri Döğücü, aşurelerin her sene olduğu üzere bu sene de dört meydanda hazırlandığını ve Sancaktepeli kardeşlerle paylaşıldığını belirtti. Aktifliğe katılan bir vatandaş ise belediyenin hoş işler yaptığını tabir etti.

Sancaktepe’de Muharrem ayında aşure bereketi
01 Ağustos 2023 - 7:30


Sancaktepe’de Muharrem ayında aşure bereketi

İSTANBUL – Sancaktepe Belediyesi Muharrem ayı nedeniyle 10 bin kişilik aşure dağıttı. Sancaktepe Belediye Lideri Şeyma Döğücü, kazanının başına geçerek vatandaşlara aşure dağıttı.

İlk olarak Samandıra Meydanı’nda başlayan aşure dağıtımına Sancaktepe Belediye Lideri Şeyma Döğücü ile çok sayıda vatandaş katıldı. Ay yıldız Türk bayrağı ile süslenen aşure kazanın başına geçen Lider Şeyma Döğücü Sancaktepeli vatandaşlara aşure dağıttı.

Samandıra Meydanı’nın akabinde sırası ile Yenidoğan Meydan, Sarıgazi Demokrasi Caddesi ve Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünde gerçekleşen aşure dağıtım etkinliğinde toplamda 10 bin kişilik aşure dağıtıldı. Öte yandan, aktifliğe katılan vatandaşlar Lider Döğücü ile hatıra fotoğrafı çekilerek sohbet etti.

Sancaktepe Belediye Lideri Şeyma Döğücü, “Bugün mübarek günleri idrak ettik. Muharrem ayının 12’nci günündeyiz ve aşuremizi dağıtmaya başladık. Her sene olduğu üzere bu senede dört meydanımızda aşurelerimizi kendimiz hazırladık, pişirdik ve Sancaktepeli kardeşlerimizle paylaşıyoruz” dedi.

“Belediyemiz çok çalışıyor”

Etkinliğe katılan Zekiye Oğuz, “Şeyma Hanım sağ olsun. Geçen sene nasip oldu kızıma birinci ayakkabısını Şeyma Döğücü aldı. Kızım fotoğraf çektirmek istedi o yüzden bekliyoruz. Belediyemiz çok çalışıyor, çok hoş şeyler yapıyor” halinde konuştu.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2022 - FUTBOL HABERLER