Futbol Haberler – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

TOBBUYUM Arabuluculuk ve Uyuşmazlık Çözüm Merkezi Düzce Ofisi İçin İmzalar Atıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) çatısı altında faaliyet gösteren Arabuluculuk ve Uyuşmazlık Tahlil Merkezi’nin Düzce Ofisi için imzalar atıldı. Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen protokole katılan yetkililer, Düzce Ofisi’nin kurulmasından büyük memnunluk duyduklarını belirtti. TOBBUYUM Arabuluculuk ve Uyuşmazlık Tahlil Merkezi Düzce Ofisi’nin odamıza, vilayetimize ve bölgemize hayırlar getirmesini diliyoruz.

TOBBUYUM Arabuluculuk ve Uyuşmazlık Çözüm Merkezi Düzce Ofisi İçin İmzalar Atıldı
03 Ağustos 2023 - 7:06

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) çatısı altında faaliyet gösteren Arabuluculuk ve Uyuşmazlık Tahlil Merkezi’nin Düzce Ofisi için imzalar atıldı.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nda (DTSO) düzenlenen protokole DTSO Lideri Erdoğan Bıyık, Meclis Lideri Tanju Acar, İdare Şurası Lider Yardımcıları Cemal Aksan ve İbrahim Canpolat, Meclis Lider Yardımcısı Murat Sert, TOBBUYUM Arabuluculuk ve Uyuşmazlık Tahlil Merkezi Genel Müdürü Dr. Onur Yüksel ve Arabulucu Tahkim Hakemi Ertan İtina katıldı.

DTSO İdare Konseyi Lideri Erdoğan Bıyık, TOBBUYUM Arabuluculuk ve Uyuşmazlık Tahlil Merkezi’nin ülke genelinde çok önemli sayıda belgeye baktığını ve tahlile kavuşturduğunu belirterek, “Bugün burada TOBBUYUM Arabuluculuk ve Uyuşmazlık Tahlil Merkezi Düzce Ofisi’ni devreye alıyor olmaktan büyük memnunluk duyuyoruz. Düzce Barosu ile gerekli yazışmalar yapılarak takımımızın oluşması noktasında hazırlıklarımızı yaptık. Odamız bünyesinde fiziki alanlarımızı hazırladık. Nihayetinde mevzuyu imza evresine kadar getirdik. Önümüzdeki günlerde teknik açıklamalar ile birlikte İnşallah müracaatları almaya başlayacağız. Düzce Ofisi’nin oluşumunda bizlerden dayanaklarını esirgemeyen TOBB Liderimiz M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile TOBBUYUM yöneticilerimize teşekkür ediyoruz. TOBBUYUM Arabuluculuk ve Uyuşmazlık Tahlil Merkezi Düzce Ofisi’nin odamıza, vilayetimize ve bölgemize hayırlar getirmesini diliyoruz” sözlerini kullandı.

Erdoğan Bıyık’ın akabinde kürsüye çıkan TOBBUYUM Arabuluculuk ve Uyuşmazlık Tahlil Merkezi Genel Müdürü Dr. Onur Yüksel ve Arabulucu Tahkim Hakemi Ertan İtina de Düzce’de bu ofisi hayata geçiriyor olmaktan ötürü memnun olduklarını, Düzce’de birçok başarılı işe imza atacaklarını söylediler.

Yapılan konuşmaların akabinde TOBBUYUM Arabuluculuk ve Uyuşmazlık Tahlil Merkezi Düzce Ofisi’nin kurulmasına dair protokol Erdoğan Bıyık ile Tahlil Merkezi Genel Müdürü Dr. Onur Yüksel tarafından imza altına alındı. – DÜZCE

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

    COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2022 - FUTBOL HABERLER