Futbol Haberler – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

AK Parti Yerel Seçimler İçin Yol Haritasını Belirledi

AK Parti, gelecek yıl yapılacak mahallî seçimler için 4 kademeli bir plan dahilinde çalışmalarını yürütecek. Bu plan kapsamında, seçmenin nabzı tutulacak, istek ve talepler listelenecek ve raporlar Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sunulacak. Ayrıyeten, en çok oy alınan vilayet ve ilçelere ziyaretler gerçekleştirilecek, kabine üyeleri alana inecek, kırsalda ağır çalışma yapılacak ve zelzele bölgesine özel çalışmalar yapılacak.

AK Parti Yerel Seçimler İçin Yol Haritasını Belirledi
09 Ağustos 2023 - 7:39

AK Parti, gelecek yıl yapılacak mahallî seçimler için yol haritasını belirledi. 14-28 Mayıs seçimlerinden sonra parti yöneticilerine rehavete kapılmaması istikametinde ikazlarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, seçim çalışmalarının başlaması için talimatları verdi. Buna nazaran AK Parti, mahallî seçim için 4 etaplı bir plan dahilinde çalışmalarını yürütecek.

RAPORLAR ERDOĞAN’A SUNULUYOR

Bu doğrultuda 922 ilçe, 32 bin 260 mahallede seçmenin nabzı tutuluyor. Yurttaşın istek ve talepleri listeleniyor. Hazırlanan raporlar toplantılarda Erdoğan’a sunuluyor.

EN ÇOK OY ALINAN VİLAYET VE İLÇELERE GİDECEK

TRT Haber’in aktardığı bilgilere nazaran, AK Parti lokal seçime 4 kademeli planla gidecek. Birinci evrede, Cumhurbaşkanı Erdoğan genel seçim sonrası başlattığı vilayet ziyaretlerini artıracak, en çok oy alınan vilayet ve ilçelere gidecek. Erdoğan’ın 15 Ağustos’tan sonra en çok oy aldığı Sincik, Gerger, Kahta ve Samsat’a gitmesi bekleniyor.

KABİNE ÜYELERİ ALANA İNECEK

İkinci basamakta kent buluşmalarına yük verilecek. Kabine üyeleri, MYK ve MKYK üyeleri de alana inecek. Kentlerde meseleler dinlenip not edilecek.

KIRSALDA AĞIR ÇALIŞMA YÜRÜTÜLECEK

Üçüncü kademede milletvekilleri, belediye liderleri ve teşkilat üyeleri aktif çalışacak. Bilhassa kırsalda ağır çalışma yürütülecek. Köylere kadar uzanan ziyaretler planlanacak.

DEPREM BÖLGESİ İÇİN ÖZEL ÇALIŞMA

Dördüncü basamak sarsıntı bölgesine yönelik olacak. Depremzedeler için özel çalışma yapılacak. Etraf, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından hazırlanan konut projelerinin teslimi hızlanacak. Bölgenin talepleri alınacak, sonuca bağlanacak.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2022 - FUTBOL HABERLER