Futbol Haberler – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Akar ile Rus mevkidaşı ortasında ikinci tahıl koridoru görüşmesi

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Rus mevkidaşı ile Rusya’nın tahıl koridoru mutabakatından çekilmesinin akabinde ikinci defa telefonla görüştü …

Akar ile Rus mevkidaşı ortasında ikinci tahıl koridoru görüşmesi
02 Kasım 2022 - 22:15

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Rus mevkidaşı ile Rusya’nın tahıl koridoru mutabakatından çekilmesinin akabinde ikinci defa telefonla görüştü.

Akar ile Rus mevkidaşı Sergei Şoygu bu görüşmede de tahıl koridoru konusundaki gelişmeleri ele aldı. İkili Pazartesi günü de bir görüşme gerçekleştirmişti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Rusya Devlet Lideri Vladimir Putin de tahıl koridoru konusunda bir görüşme yaptı. Erdoğan, Rusya Devlet Lideri Putin’le telefon görüşmesinde, tahıl sevkiyatına ait tahlil odaklı bir iş birliğini tesis edeceklerine emin olduğunu iletti.

Erdoğan, Putin’e tahıl krizini yapan yaklaşımla çözmeleri durumunda, müzakerelere dönüş yolunda atılacak adımları da teşvik etmiş olacaklarını lisana getirdi.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2022 - FUTBOL HABERLER