Futbol Haberler – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Armağan Çağlayan’ın Leman Sam’la pozu gündem oldu

Televizyon imalcisi Armağan Çağlayan, ünlü müzikçi Leman Sam’ın konserine gitti. Çağlayan, Sam’la hatıra pozu çektirmeyi de ihmal etmedi.

Armağan Çağlayan’ın Leman Sam’la pozu gündem oldu
14 Ağustos 2023 - 9:00

YouTube’da yaptığı programla isminden kelam ettiren Armağan Çağlayan, Leman Sam’ın konserine gitti. Çağlayan’ın ünlü sanatkarla çektirdiği fotoğrafta eli dikkat çekti.

Yorum yağdı

Ünlü isim, “Şahane konserden sonra, eşsiz Leman Sam’la, doyumsuz kulis sohbeti ve doyumsuz konser anısı” notuyla paylaşım yaptı. Armağan Çağlayan’ın fotoğrafı takipçileri tarafından yorum yağmuruna tutuldu.

“Arkana ne sakladın”

Çağlayan, bir takipçisinin “Arkana ne sakladın Armağan Çağlayan?” yorumuna “Size ne? Kim veriyor insanların hayatına bu kadar müdahale hakkını?” cevabını verdi.

“Kimseden korkusu yoktur”

Leman Sam ise “Bu nasıl bir hitap biçimi, o denli hoş bir anı paylaştığımız fotoğrafa yaptığınız (haydi yorum diyeyim) üzdü beni. Armağan Bey’i tanımadığınız muhakkak, kimseden korkusu yoktur, herkes bilir bunu.” yorumunu yaptı.

Çağlayan, bir öteki takipçisinin “Elinde sigara mı vardı ne sakladın Armağan?” yorumuna da sert çıktı.

“Size ne? Nasıl insanların hayatına bu kadar müdahale hakkınız olduğunu düşünüyorsunuz ? Kim veriyor bu hakkı size? Kim?” diyen Çağlayan, daha sonra fotoğrafta elinde telefon olduğunu açıkladı.

İşte ünlü ismin açıklaması:

“Hayat benim!”

“Ben kendi kendimi düşünebilecek kadar algıları açık bir beşerim. Hayat benim! Kendimi kendim düşünebilirim. Başım o kadar çalışıyor! Ayrıyeten fotoğrafta elimde telefon olduğu gözüküyor. Telefonun ucu gözüküyor fotoğraftan. Kimse ben seni düşünüyorum mazeretiyle, bu kadar müdahale edemez! Fotoğrafta nasıl duracağımı da insanlara mı soracağım! Kime ne? İstersem de görünmesini istemediğim bir şey saklarım! Bundan da kime ne? Kim veriyor bu hakkı?”

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2022 - FUTBOL HABERLER