Futbol Haberler – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Balıkesir’de orman yangını kontrol altına alındı

Balıkesir’in İvrindi ilçesinde çıkan orman yangını, takımların ağır çalışmasıyla denetim altına alınarak soğutma çalışmalarına başlandı. Gümeli Mahallesi yakınlarında çıkan yangına 10 arazöz, 5 su ikmal aracı, 1 su tankeri, 2 birinci müdahale aracı, 3 dozer, 2 uçak, 4 helikopter ve 102 işçi müdahale etti. Yangın, takımların süratli ve güçlü müdahalesi sayesinde kısa müddette denetim altına alındı ve soğutma çalışmalarına geçildi.

Balıkesir’de orman yangını kontrol altına alındı
08 Ağustos 2023 - 21:15

Balıkesir’de orman yangını denetim altına alındı

BALIKESİR – Balıkesir’in İvrindi ilçesinde çıkan orman yangını takımların ağır çalışması ile denetim altına alınarak soğutma çalışmalarına başlanıldı.

Edinilen bilgiye nazaran, Balıkesir’in İvrindi ilçesi Gümeli Mahallesi yakınlarında çıkan orman yangınına 10 arazöz, 5 su ikmal aracı, 1 su tankeri, 2 birinci müdahale aracı, 3 dozer, 2 uçak, 4 helikopter ve 102 işçi ile müdahale edildi. Yangın takımların süratli ve güçlü müdahalesi ile yangın kısa müddette denetim atılana alınarak soğutma çalışmalarına başlanıldı.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2022 - FUTBOL HABERLER