Futbol Haberler – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Freni Boşalan TIR, Tekstil İşçilerinin Üzerine Kaydı

SULTANGAZİ’de freni boşaldığı öne sürülen TIR, geri geri kaydı. Kayan TIR, üzerlerine hakikat gelen dokumacılık personelleri, sürücünün hareketi sayesinde büyük tehlike atlattı. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı. Olay, dün saat 10.30 sıralarında İsmetpaşa Mahallesi’nde meydana geldi. Orta sokakta bulunan bir iş yerine yük getiren TIR sürücüsü, sola dönülmez ihtar levhasının bulunmasına karşın orta sokağa dönmeye çalıştı. Bu sırada argümana nazaran, freni boşalan TIR yokuş aşağı geri geri kaymaya başladı. Kayan TIR’ı gören ve çay molasında olan dokumacılık çalışanları, aracın altında kalmaktan son anda kurtuldu. Çalışanlara gerçek gelen TIR, sürücüsünün hareketiyle durduruldu. Yaşananları anlatan dokumacılık firması çalışanı Mehmet Ali Karakuş, ‘TIR’ın sağ alanda bir yükleme alanı var. Oraya girmek istedi. Aracı biraz rampa üst vurdu. Her halde frenlerde bir arıza oldu. O anda burada çay içen arkadaşlar vardı. Arkadaşlarımız bulunduğu yerden kalkarak kaçtı. İhtar levhası az daha başlarına geliyordu. Freni patlayınc

Freni Boşalan TIR, Tekstil İşçilerinin Üzerine Kaydı
01 Ağustos 2023 - 7:18

SULTANGAZİ’de freni boşaldığı öne sürülen TIR, geri geri kaydı. Kayan TIR, üzerlerine hakikat gelen dokumacılık personelleri, sürücünün hareketi sayesinde büyük tehlike atlattı. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, dün saat 10.30 sıralarında İsmetpaşa Mahallesi’nde meydana geldi. Orta sokakta bulunan bir iş yerine yük getiren TIR sürücüsü, sola dönülmez ikaz levhasının bulunmasına karşın orta sokağa dönmeye çalıştı. Bu sırada teze nazaran, freni boşalan TIR yokuş aşağı geri geri kaymaya başladı. Kayan TIR’ı gören ve çay molasında olan dokumacılık personelleri, aracın altında kalmaktan son anda kurtuldu. Personellere yanlışsız gelen TIR, sürücüsünün hareketiyle durduruldu.

Yaşananları anlatan dokumacılık firması çalışanı Mehmet Ali Karakuş, “TIR’ın sağ alanda bir yükleme alanı var. Oraya girmek istedi. Aracı biraz rampa üst vurdu. Her halde frenlerde bir arıza oldu. O anda burada çay içen arkadaşlar vardı. Arkadaşlarımız bulunduğu yerden kalkarak kaçtı. İhtar levhası az daha başlarına geliyordu. Freni patlayınca sürücü bir anda sağa kırdı. Zira hareket yapmasaydı önünde insanların da bulunduğu büfeye girecekti. Büfeye girmektense sağa kırıp, kaldırıma çıkmayı tercih etti. Bu hareketiyle insanların hayatını kurtardı” dedi.

O ANLAR KAMERADA

Büyük bir tehlikenin atlatıldığı o anlar ise güvenlik kamerasına yansıdı. İmgelerde, TIR’ın yokuş aşağı kaydığı, kaldırımda bulunan çalışanların kalkarak, koşar adımlarla uzaklaştıkları, sürücünün hareketiyle TIR’ın kupasının sağa döndüğü, kısa bir müddet sonra ise durduğu görülüyor.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2022 - FUTBOL HABERLER