Futbol Haberler – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

İhlas Medya’ya iki ödül daha

Memleketler arası Radyocular Birliği tarafından düzenlenen 12. Alkışı Hakedenler Mükafatları programında İhlas Haber Ajansı Yılın Alkışı Hakeden Haber Ajansı Ödülü’nü, TGRT Haber ise Yılın Alkışı Hakeden TV Haber Kanalı mükafatını kazandı. Ödül merasimi Ankara’nın Mamak ilçesinde gerçekleştirildi. İhlas Medya’nın mükafatlarını İhlas Haber Ajansı Ankara Haber Müdürü Beyazıt Cebeci aldı.

İhlas Medya’ya iki ödül daha
02 Ağustos 2023 - 22:54


– İhlas Medya’ya iki ödül daha

ANKARA – Milletlerarası Radyocular Birliği 12. Alkışı Hakedenler Mükafatlarını dağıttı. İhlas Haber Ajansı Yılın Alkışı Hakeden Haber Ajansı Ödülü’nü alırken TGRT Haber ise Yılın Alkışı Hakeden TV Haber Kanalı mükafatına layık görüldü.

Uluslararası Radyocular Birliğinin düzenlendiği 12. Alkışı Hakedenler Mükafatları programı Ankara’nın Mamak ilçesinde düzenlenen programla dağıtıldı. Milletlerarası Radyocular Birliği Lideri Yusuf Erbaş programda konuşma gerçekleştirdi ve ödül dağıtımı yaptı.

Uluslararası Radyocular Birliği Lideri Yusuf Erbaş düzenlenen programda yaptığı konuşmasında, “Ödül alan isimleri tebrik ediyoruz. Bunlar motivasyon kaynağı. İnsan ödül almak ister. Bizler kurulduktan sonra dedik ki, Türkiye’de eleştirmek çok kolay lakin alkışlamak güç. Bu bağlamda biz alkışlayarak ve artı bir hareket yaparak topluma sinerji oluşturmak istedik. Her yıl nizamlı olarak ödül törenimizi Türkiye’nin çeşitli vilayetlerinde gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Bize mesken sahipliği yapan Mamak Belediye Lideri Murat Köse’ye ve grubuna çok teşekkür ediyoruz. Radyo bir sırdaştır, sırdaşsız kalmayın” sözlerini kullandı.

Mamak Belediyesi Yılın Alkışı Hakeden Belediye Lideri Ödülü’ne layık görüldü. Mükafatı Belediye Lideri Murat Köse’nin ismine Belediye Lideri Yardımcısı Mehmet Düğmeci aldı. Pursaklar Belediyesi ise Kültür alanında Yılın Alkışı Hakeden Belediyesi mükafatını aldı.

İhlas Medya ise iki mükafata layık görüldü. İhlas Haber Ajansı Yılın Alkışı Hakeden Haber Ajansı Ödülü’nü aldı. TGRT Haber ise Yılın Alkışı Hakeden TV Haber Kanalı mükafatına layık görüldü. İhlas Medya’nın mükafatlarına İhlas Haber Ajansı Ankara Haber Müdürü Beyazıt Cebeci aldı. Cebeci konuşmasında bu mükafatı alanda çalışan bin 300 muhabirin ismine aldığını belirtti.

Programda çeşitli ses sanatkarları sahne alarak performanslarını sergiledi ve ödül aldı.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2022 - FUTBOL HABERLER