Futbol Haberler – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

İnegöl’deki Yangın Görüntüleri Facianın Boyutunu Ortaya Koydu

Bursa’nın İnegöl ilçesinde çıkan ve 9 fabrikayı da saran yangının söndürme çalışmaları 15 saattir aralıksız devam ederken, havadan çekilen imgeler facianın boyutunu gözler önüne serdi. Yangın sonucunda 14 kişi yaralandı.

İnegöl’deki Yangın Görüntüleri Facianın Boyutunu Ortaya Koydu
02 Ağustos 2023 - 5:15

Bursa’nın İnegöl ilçesinde bir iplik fabrikasında çıkan ve 9 fabrikayı da saran yangını söndürme çalışmaları 15 saattir aralıksız devam ederken, günün birinci ışıklarıyla birlikte havadan çekilen imajlar facianın boyutunu gözler önüne serdi.

Bursa’nın İnegöl ilçesinde dün 16.30 sıralarında başlayan ve rüzgarın tesiriyle süratle büyüyen alevler 10 başka fabrikanın yanmasına neden oldu. Yangına 200 itfaiye aracı, 400 itfaiye eri, 4 helikopter ve 2 yangın söndürme uçağı müdahale etti. 110 dönüm arazi üzerine heyeti olan fabrikaların neredeyse tamamı kullanılamaz hale gelirken, takımlar yangının Organize Sanayi Bölgesi’nde şurası olan öteki fabrikalara sıçramaması için canla başla çalışıp alevleri 8 saat sonra denetim altına almayı başardı.

14 kişinin yaralanmasına neden olan yangının boyutu ise günün birinci ışıklarıyla birlikte havadan görüntülendi. – BURSA

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2022 - FUTBOL HABERLER