Futbol Haberler – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

İnegöl’deki Yangında 10 Fabrika Küle Döndü

Bursa’nın İnegöl ilçesinde çıkan yangın, 10 farklı fabrikayı küle çevirdi. Yangın, 15 saat süren müdahale sonucunda denetim altına alındı. Günün birinci ışıklarıyla havadan çekilen imajlar, facianın boyutunu ortaya koydu.

İnegöl’deki Yangında 10 Fabrika Küle Döndü
02 Ağustos 2023 - 5:36

10 farklı fabrikayı küle çeviren yangın günün birinci ışıklarıyla bu türlü görüntülendi

8 saat sonra denetim altına alınmıştı, facianın boyutu sabah ortaya çıktı

BURSA – Bursa’nın İnegöl ilçesinde bir iplik fabrikasında çıkan ve 9 fabrikayı da saran yangını söndürme çalışmaları 15 saattir aralıksız devam ederken, günün birinci ışıklarıyla birlikte havadan çekilen manzaralar facianın boyutunu gözler önüne serdi.

Bursa’nın İnegöl ilçesinde dün 16.30 sıralarında başlayan ve rüzgarın tesiriyle süratle büyüyen alevler 10 başka fabrikanın yanmasına neden oldu. Yangına 200 itfaiye aracı, 400 itfaiye eri, 4 helikopter ve 2 yangın söndürme uçağı müdahale etti. 110 dönüm arazi üzerine heyeti olan fabrikaların neredeyse tamamı kullanılamaz hale gelirken, gruplar yangının Organize Sanayi Bölgesi’nde konseyi olan başka fabrikalara sıçramaması için canla başla çalışıp alevleri 8 saat sonra denetim altına almayı başardı.

14 kişinin yaralanmasına neden olan yangının boyutu ise günün birinci ışıklarıyla birlikte havadan görüntülendi.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2022 - FUTBOL HABERLER