Futbol Haberler – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

MasterChef Türkiye All Star’da Yeni Kaptanlar Belli Oldu

TV8’de ekrana gelen ve Acun Ilıcalı’nın imalcisi olduğu ‘MasterChef Türkiye All Star’da, Büşra’nın beklenmedik vedası sonrası yeni kaptan ve ekipler için yarışmacılar pazartesi akşamı mutfağa girdi. Kaptanlık için şefler yarışmacılarda, Kayseri’nin yöresel tadı olan yağlama yemeğini hazırlamalarını istedi. Birinci değerlendirmeler akabinde Somer Şef Çağatay ve Tahsin’i tekrar tatmak için seçti. Danilo Şef, Esra ile Mert’i önerdi. Mehmet Şef ise Gamze ile Sefa’yı tadım için tercih etti. İkinci tadım sonrasında mavi ekip kaptanı Esra, kırmızı ekip kaptanı Gamze oldu. Mavi ekibin kaptanı Esra’nın ekibi: Sergen, Ayaz, Alican, Sefa, Azize, Çağatay, Berker, Rıfat. Kırmızı kadronun kaptanı Gamze’nin kadrosu: Tahsin, Tanya, Eray, Tolga, Suna, Batuhan, Barış, Mert, Eda. Ayrıyeten Somer Şef, yarışmacıların reklam ve toplumsal medya işlerini Acun Medya’nın üstleneceğini duyurdu.

MasterChef Türkiye All Star’da Yeni Kaptanlar Belli Oldu
02 Ağustos 2023 - 0:18

TV8’de ekrana gelen ve Acun Ilıcalı’nın imalcisi olduğu ‘MasterChef Türkiye All Star’da, Büşra’nın beklenmedik vedası sonrası yeni kaptan ve gruplar için yarışmacılar pazartesi akşamı mutfağa girdi.

Kaptanlık için şefler yarışmacılarda, Kayseri’nin yöresel tadı olan yağlama yemeğini hazırlamalarını istedi.

KAPTANLAR AŞİKÂR OLDU

İlk değerlendirmeler akabinde Somer Şef Çağatay ve Tahsin’i tekrar tatmak için seçti. Danilo Şef, Esra ile Mert’i önerdi. Mehmet Şef ise Gamze ile Sefa’yı tadım için tercih etti.

İkinci tadım sonrasında mavi kadro kaptanı Esra, kırmızı kadro kaptanı Gamze oldu.

Mavi Takım

Esra – Kaptan

Sergen

Ayaz

Alican

Sefa

Azize

Çağatay

Berker

Rıfat

Kırmızı Takım

Gamze – Kaptan

Tahsin

Tanya

Eray

Tolga

Suna

Batuhan

Barış

Mert

Eda

ACUN MEDYA MENAJERLİKLERİNİ DE YAPACAK

Öte yandan Somer Şef, sevdiklerinden, ailelerinden uzakta olan yarışmacıların reklam ve toplumsal medya işlerini Acun Medya’nın üstleneceğini duyurdu.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2022 - FUTBOL HABERLER