Futbol Haberler – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Memur-Sen Heyeti Hazine ve Maliye Bakanı’na Ziyarette Bulundu

Memur-Sen Genel Lideri Ali Yalçın ve beraberindeki heyet, 7. Devir Toplu Kontrat görüşmeleri öncesi Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’e ziyarette bulundu. Ziyarette, kamu vazifelilerinin beklentileri ve Memur-Sen’in teklifleri Bakan Şimşek’e iletilirken, Toplu Kontrat görüşmelerinin adil ve memur emeklerini önceleyecek halde sonuçlanması için efor harcanacağı belirtildi.

Memur-Sen Heyeti Hazine ve Maliye Bakanı’na Ziyarette Bulundu
31 Temmuz 2023 - 21:03

Memur-Sen Genel Lideri Ali Yalçın ve beraberindeki heyet, 7. Periyot Toplu Kontrat görüşmeleri öncesi Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’e ziyarette bulundu.

Konfederasyondan yapılan açıklamaya nazaran, ziyarette, 7. Periyot Toplu Mukavele görüşmeleri öncesi, kamu vazifelilerinin beklentileri ve Memur-Sen’in teklifleri Bakan Şimşek’e iletildi.

Ziyarette, Memur-Sen Genel Lider Yardımcısı Hacı Bayram Tonbul ve Ofis Memur-Sen Genel Lideri Yusuf Yazgan da hazır bulundu.

Ali Yalçın, toplumsal medya hesabından görüşmeye ait yaptığı paylaşımda, “Yarın başlayacak Toplu Kontrat görüşmeleri öncesinde, rasyonel bir bakışla hazırladığımız 7. Periyot Toplu Kontrat tekliflerimizin 6 milyonu aşan memur ve memur emeklisi için değerini Bakan Şimşek’e ilettik. Kamu işçi sisteminde yaşanan problemler, emekli kamu görevlilerine yansıtılmayan ek seyyanen ödeme ile fiyat skalasında, gelir dağılımında ve vergi sisteminde adaleti sağlayacak öbür Toplu Kontrat tekliflerimizi de gündeme getirdik.” sözlerini kullandı.

Yalçın, Toplu Kontrat görüşmelerinin, kamu vazifelilerinin emeğini ve alın terini önceleyecek, beklentilerini hayata geçirecek biçimde tamamlanması ve Türkiye Yüzyılı’na yakışacak biçimde sonuçlanması için ellerinden geleni yapacaklarını kaydetti.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2022 - FUTBOL HABERLER