Futbol Haberler – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Patlak lastikle seyreden kurye, trafiği ve canını hiçe saydı

Başakşehir’de patlak lastikle yolda seyreden motor kurye canını ve trafiği hiçe saydı. Düşme tehlikesi de geçiren kuryenin o anları cep telefonu kamerası tarafından kaydedildi. Manzaralarda kurye motorunun art lastiğinin patlak olmasına karşın kask yahut kollayıcı kıyafetleri olmayan şoförün umursamadan yoluna devam ettiği ve vakit zaman savrularak düşme tehlikesi geçirdiği görüldü.

Patlak lastikle seyreden kurye, trafiği ve canını hiçe saydı
08 Ağustos 2023 - 23:21


Patlak lastikle seyreden kurye, trafiği ve canını hiçe saydı

İSTANBUL – Başakşehir’de patlak lastikle yolda seyreden motor kurye canını ve trafiği hiçe saydı. Düşme tehlikesi de geçiren kuryenin o anları cep telefonu kamerası tarafından kaydedildi.

Güvercintepe Mahallesi’nde bir motor kurye art lastiğinin patlamasını umursamadan yoluna devam etti. Farklı seyahat öteki bir şoförün cep telefonu kamerası ile görüntülendi. İmgelerde kurye motorunun art lastiğinin patlak olmasına karşın kask yahut gözetici kıyafetleri olmayan şoförün umursamadan yoluna devam ettiği ve vakit zaman savrularak düşme tehlikesi geçirdiği görüldü.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2022 - FUTBOL HABERLER