Futbol Haberler – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Tunceli’de Munzur Festivali nedeniyle bazı cadde ve sokaklar trafiğe kapatıldı

Tunceli’de düzenlenen 21. Munzur Kültür ve Tabiat Şenliği hasebiyle Behice Boran, Hürriyet, Av. Ali Demir ve Ovacık caddeleri ile 303. Sokak, 3-6 Ağustos tarihleri ortasında araç trafiğine kapatıldı. Vatandaşlar alternatif yolları kullanmaları konusunda uyarıldı.

Tunceli’de Munzur Festivali nedeniyle bazı cadde ve sokaklar trafiğe kapatıldı
03 Ağustos 2023 - 7:33

Tunceli’de, 21. Munzur Kültür ve Tabiat Şenliği hasebiyle birtakım cadde ve sokakların araç trafiğine kapatıldığı bildirildi.

İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, şenlik müddetince trafik güvenliğinin sağlanması emeliyle çalışmalara devam edildiği belirtildi.

Vatandaşların mağduriyet yaşamaması için kentte çeşitli önlemler alındığı aktarılan açıklamada, “21. Munzur Kültür ve Tabiat Şenliği nedeniyle Behice Boran, Hürriyet, Av. Ali Demir ve Ovacık caddeleri ile 303. Sokak, Vilayet Trafik Komitesinin kararıyla 3-6 Ağustos mühletince araç trafiğine kapatılmıştır.” sözlerine yer verildi.

Açıklamada, vatandaşların alternatif yolları kullanmaları istendi.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2022 - FUTBOL HABERLER