Futbol Haberler – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Tunus Cumhurbaşkanı Kays Said, Tunus halkının talepleri için ortak çaba gerektiğini söyledi

Tunus Cumhurbaşkanı Kays Said, Parlamento Lideri İbrahim Buderbale ile yaptığı görüşmede, Tunus halkının ömür, adalet ve özgürlük taleplerinin gerçekleşmesi için ortak gayretin mecburî olduğunu belirtti. Said, ülkenin karşı karşıya olduğu zorlayıcı koşulların bir kısmının sistematik cürüm olduğunu vurguladı.

Tunus Cumhurbaşkanı Kays Said, Tunus halkının talepleri için ortak çaba gerektiğini söyledi
02 Ağustos 2023 - 23:36

Tunus Cumhurbaşkanı Kays Said, Tunus halkının ömür, adalet ve özgürlük alanlarındaki taleplerinin gerçekleştirilmesi için ortak uğraşın zarurî olduğunu söyledi.

Tunus Cumhurbaşkanlığından yapılan açıklamaya nazaran, Said, Parlamentonun birinci periyot çalışmalarının son bulması sebebiyle Kartaca Sarayı’nda Parlamento Lideri İbrahim Buderbale ile bir ortaya geldi.

Görüşmede, “Tunus halkının hayat, adalet, özgürlük alanlarında taleplerinin gerçekleşmesi ve ülkenin karşı karşıya olduğu birçok zorlayıcı kaidenin ortadan kaldırılması ortak çabayı gerektirir.” diyen Said, zorlayıcı koşulların bir kısmının sistematik kabahat olduğunu vurguladı.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2022 - FUTBOL HABERLER