Futbol Haberler – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Türkiye Sigorta Üst Yönetiminde Değişiklik

Türkiye Sigorta’da Teknik ve Acentelerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak vazife yapan Remzi Duman vazifesinden ayrıldı. 

Türkiye Sigorta Üst Yönetiminde Değişiklik
31 Temmuz 2023 - 23:00


Türkiye Sigorta’da Teknik ve Acentelerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak vazife yapan Remzi Duman vazifesinden ayrıldı. 

Türkiye Sigorta tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklamaya nazaran; sigorta bölümünün başkan ve öncü şirketi Türkiye Sigorta’da Teknik ve Acentelerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı misyonunu yürüten Remzi Duman 31 Temmuz 2023 tarihi prestijiyle misyonundan ayrıldı. 

Mayıs 2019’da Güneş Sigorta’da Teknikten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak vazifeye başlayan Duman, daha sonra Haziran 2020’de Güneş Sigorta, Ziraat Sigorta ve Halk Sigorta şirketlerine Teknik ve Hasar Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır. Kamu sigorta ve emeklilik şirketlerinin birleşmesi sürecinde misyon alan Remzi Duman, 31 Ağustos 2020 tarihi prestijiyle Türkiye Sigorta Teknik ve Hasar Genel Müdür Yardımcılığı vazifesini yürütmüştür. 15 Aralık 2020 tarihinde bu vazifesine ek olarak Sıhhat Sigortaları Genel Müdür Yardımcılığı vazifesine de atanarak; Türkiye Sigorta Teknik, Hasar ve Sıhhat Genel Müdür Yardımcısı olmuştur. Duman, 2 Haziran 2021 tarihi prestijiyle Türkiye Sigorta Teknik ve Acentelerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

    COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2022 - FUTBOL HABERLER