Futbol Haberler – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

YKS öğrencilerine tercihleri için tam destek

Keçiören Belediyesi bünyesinde hizmet veren Tepebaşı Kurs Merkezi, Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) giren öğrencilere üniversite tercihleri konusunda rehberlik hizmeti vermeye başladı.

YKS öğrencilerine tercihleri için tam destek
31 Temmuz 2023 - 22:51


Keçiören Belediyesi bünyesinde hizmet veren Tepebaşı Kurs Merkezi, Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) giren öğrencilere üniversite tercihleri konusunda rehberlik hizmeti vermeye başladı. Kurs merkezindeki öğretmenler, 8 Ağustos 2023 tarihlerine kadar gerçekleştirilecek tercih süreçleri için ağır mesai harcayarak öğrenciler için en uygun üniversitelerin seçimini yapacaklar.

Kurs merkezinde vazife yapan öğretmenlerin YKS öğrencilerine gerçek tercih yapmaları, istedikleri üniversite ve kısımlara yerleşmeleri için takviye verdiğini söyleyen Keçiören Belediye Lideri Turgut Altınok, “Kurs merkezimizde üniversite imtihanına hazırlanan öğrencilerimize ve talep eden tüm öğrencilerimize tercihleri konusunda yardımcı oluyoruz. Gelecekleri için değerli bir dönüm noktası olan bu süreçte ter döken, emek veren ve muvaffakiyete koşan her bir öğrencimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Onları başarılı olacakları alana yönlendirerek ülkemizin parlak yarınlarına katkı sunma uğraşındayız. Keçiören’imizden ve Ankara’mızın tüm ilçelerinden öğrencilerimiz tercihlerini kurs merkezimizde yapabilirler.” dedi.

YKS tercihleri, 27 Temmuz 2023 tarihinde başlarken 8 Ağustos 2023 tarihine kadar devam edecek.​

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2022 - FUTBOL HABERLER