Futbol Haberler – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Zerrin Özer, yeni tarzıyla iz bırakmaya geliyor

Zerrin Özer, pop müziğine damgasını vuran güçlü bayan seslerinden biri olarak bilinirken, artık de yeni stiliyle Mustafa Arapoğlu imzalı müziklerle iz bırakmaya hazırlanıyor. Hayrettin Güneş prodüktörlüğünde yayınlanan yapıtın kelam ve müzikleri Mustafa Arapoğlu’na ilişkin olup, klip direktörlüğünü Erkan Nas üstleniyor.

Zerrin Özer, yeni tarzıyla iz bırakmaya geliyor
09 Ağustos 2023 - 5:30

Bugüne kadar söylediği müziklerle herkesin hayatına dokunup, iz bırakan Türk Pop Müziğinin en güçlü bayan seslerinden biri olmasının yanı sıra 80’lerin başından beri çok oktavlı yorumu ve hit kesimleriyle da pop müziğine damgasını vurdu.

Müzikal seyahatinin pop, klasik motifler, türküler, arabesk pop, caz üzere birçok noktada kesiştiği Zerrin Özer, artık de yeni üslubuyla Mustafa Arapoğlu imzalı, hem sevenlerinin hem de Z jenerasyonunun beğeneceği müziklerle iz bırakmaya geliyor.

“Basit Numaralar”ın şekerleme tadında bir eser olacağını söyleyen usta sanatçı, tekrar gönüllere taht kuracak.

Hayrettin Güneş prodüktörlüğünde Grand Müzik etiketiyle yayınlanan yapıtın kelam ve müzikleri Mustafa Arapoğlu’na ilişkin. Genel koordinatörlük vazifesini Selim Seven’in üstlendiği yapıtın düzenlemelerinde Mustafa Arapoğlu ve Mili B, miks ve mastering süreçlerinde ise Engin Ersoy imzası bulunuyor. Klip direktörü koltuğunda ise Erkan Nas oturuyor.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2022 - FUTBOL HABERLER